Ubytování

Penzion KAFE Elgen je v klidné oblasti středního Norska uprostřed čisté přírody.

Po 40 km jízdy neposkvrněnou neobydlenou oblastí, která Vás překvapí množstvím nádherných hor a vodopádů se dostanete do vesničky Salsbruket, kde se nachází Váš penzion. Z této vesnice pokračuje silnice už jen k trajektu na okolní ostrovy.

ZDE je video ze Salsbruket

Penzion nabízí ubytování pro 15 (max. 20) osob. Pro rodiny jsou připraveny jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj a apartmán (3+3+vlastní sociální zařízení). Pro rybáře „samotáře“ jsou zde čtyři menší pokoje s jednou či dvěma postelemi. Všechny pokoje mají vlastní umyvadlo s teplou vodou, TV monitor pro DVD a USB a dostatek úložného prostoru. Samozřejmostí je i ložní prádlo. Každý pokoj má elektrické topení, které si můžete ovládat sami podle Vaší potřeby.

Podívejte se do Galerie ubytování na fotky jednotlivých pokojů.

Vaše pokoje budou připravené v den příjezdu nejpozději do 15 hodin. V den odjezdu je třeba uvolnit pokoj nejpozději do 10 hodin (možná domluva).

Pro Vaše vlastní stravování je k dispozici velká kuchyň vybavená čtyřmi ledničkami, mrazákem, sporákem s troubou, mikrovlnkou, myčkou na nádobí, rychlovarnými konvicemi, toastovačem a veškerým nádobím.

Pokud si nepřivezete dostatek vlastních potravin, můžeme Vám po domluvě zajistit nákup surovin nebo přímo stravování.

ZDE najdete orientační ceny základních potravin v Norsku.

Na jídlo můžete kromě jídelny využít i prostornou polozastřešenou terasu.

Společenská místnost je vybavená velkoplošnou televizí, DVD a aparaturou pro kvalitní hudbu. Náš archiv nabízí přes 500 DVD filmů a CD.

Sociální komfort v celém objektu zaručují čtyři WC a tři sprchové kouty. Po domluvě je možné využít pračku a sušičku.

V celém penzionu je ZDARMA připojení na Wi-Fi.

Po celou dobu Vašeho pobytu Vám bude k dispozici český personál.