O nás

Nabízíme Vám dovolenou pro rybáře, rodiny s dětmi a pořádání firemních akcí.

S organizací rybolovu v Norsku máme zkušenosti už od roku 1993. Vyzkoušeli jsme hodně lokalit v Norsku, až jsme objevili fjord s ideálním místem k rybolovu v moři, řekách a jezerech, kde si zapálení rybáři splní své rybářské touhy – odtud název naší firmy – Wet Dream Seafishing (norsky Våt Drøm Havfiske AS).

Toto místo je ale vhodné i k odpočinku a turistice také pro rodiny s dětmi, které chtějí prožít rodinnou dobrodružnou dovolenou jinde než na pláži u jižního moře. V létě pak poskytuje neuvěřitelné množství obřích hub (to proto, že Norové houby nejedí) a také borůvek, brusinek a malin.

Naši současnou norskou akciovou společnost jsme pro Vás založili v roce 2014. Díky mnohaletému pobytu v Norsku jsme vychytali a odstranili ty problémy, které v jiných lokalitách znepříjemňovaly ideální dovolenou pro rybáře v Norsku.

U nás najdete molo 100 m od penzionu – nejste závislí na dopravě k fjordu. Je možné chytat velké ryby přímo z mola. Náš fjord OPPLØYFJORDEN je jeden z největších v Norsku a díky tomu je dostatečně krytý před velkými větry, takže nadšenci zde můžou chytat i za nepříznivého počasí. Milovníci rybaření na otevřeném moři se tam díky našim silným lodím dostanou cca za hodinu.

V ceně je zahrnuta i povolenka k chytání ryb na řece a jezeře.

Naše lodě splňují veškeré nároky rybářů – jsou hliníkové, vybavené silnými motory a echoloty s GPS. Zapůjčení lodí je zahrnuto v ceně.

Nabízíme Vám ubytování
v penzionu na břehu fjordu Oppløyfjorden, přímo u ústí lososí řeky a nedaleko pstruhových jezer.

Náš penzion je uzpůsoben pro Vaše pohodlí a soukromí. Je vybaven čtyřmi WC a třemi koupelnami. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou vodou.
Pro Vaše vaření a stravování je k dispozici kompletně vybavená kuchyň, velká jídelna, srub na grilování a udírna. K odpočinku slouží dvě společenské místnosti a venkovní polozastřešená terasa.

        

Penzion je možné využít i pro pořádání firemních akcí s atraktivní zábavou pro zaměstnance – mořským rybolovem.
Jsme schopni zajistit i stravování.